Програма 70/30. Капітальний ремонт

Реконструкція, реставрація, капітальний ремонт та технічне переоснащення багатоквартирних будинків старше 10 років. 30% оплачують співвласники будинку,  решта - за рахунок коштів бюджету міста

Що таке Програма 70/30. Капітальний ремонт?

Для отримання співфінансування, мешканці створюють ініціативну групу. Прийняття рішень стосовно спільного майна, яким користується лише певна група співвласників, можуть бути передані цій групі, якщо не порушуються права інших співвласників. Рішення стосовно спільного майна приймаються зборами групи. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 75 відсотків загальної площі відповідної групи – під’їзду, секції багатоквартирного будинку тощо. Тобто, співвласники багатоквартирного будинку можуть проводити певні види робіт виключно для свого під’їзду чи секції. Для цього можна не залучати всіх сусідів по будинку.

ОСББ/ЖБК не можуть одночасно приймати участь у програмі «70/30 Енергоефективність» та «70/30 Капітальний ремонт». Проте, якщо вони подали заявку на одну з них, та з певних причин не пройшли по конкурсу, це не позбавляє їх права подавати документи для участі в іншій програмі.

За заявкою Київжитлоспецексплуатація складає дефектний акт та визначає орієнтовну вартість робіт. Ініціативна група на зборах приймає остаточне рішення щодо участі у програмі та складає протокол зборів.

Після отримання протоколу КСЖЕ визначає остаточну вартість робіт та укладає з уповноваженою особою договір.

Після накопичення 80% необхідної суми співвласників, інформує КСЖЕ Департамент житлово-комунальної інфраструктури про виникнення підстав у використанні бюджетних коштів. ДЖКІ перераховує кошти у розмірі 70% від кошторисної вартості проекту на рахунок КСЖЕ.

КСЖЕ забезпечує реалізацію проекту: розробляє проектно-кошторисну документацію і узгоджує її з уповноваженою особою, проводить закупівлі та визначає підрядну організацію, веде Реєстр проектів, здійснює контроль за накопиченням коштів. Уповноважена особа підписує акт виконаних робіт.

Програма «70/30. Капітальний ремонт» затверджена Рішенням КМР від 22 грудня 2016 року N 780/1784 «Про затвердження Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва».

Які роботи можна зробити?

Як прийняти участь в програмі?

До програми приєднались

Зв'яжіться з нами

Для виклику експерта, будь ласка, авторизуйтесь за допомогою Kyiv ID

Маєте питання?