Шановні відвідувачі! Сайт працює у тестовому режимі. Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну пошту teplo.org@kte.kmda.gov.ua.

Уряд затвердив проект Угоди про фінансування заходу «Програма підтримки енергоефективності в Україні – EE4U-II», загальний бюджет якої складає 54 млн. євро. Віце-прем’єр-міністра України — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка уповноважено на її підписання. Ця Угода є продовженням Програми підтримки енергоефективності в Україні – EE4U. Допомога Європейського Союзу буде спрямована на:

реалізацію заходів з енергозбереження та ефективного використання енергетичних ресурсів, що призведе до зменшення споживання енергії на рівні багатоквартирних будинків;

збільшення доступу до інвестиційних можливостей для підвищення енергоефективності та залучення приватних інвестицій у заходи з енергоефективності у житловому секторі України;

сприяння підвищенню якості енергоаудиту, здійснюваного українськими енергоаудиторами тощо.

Кабінет міністрів україни

Розпорядження

від 12 грудня 2018 № 986-р

Про підписання Угоди про фінансування заходу «Програма підтримки енергоефективності в Україні – EE4U-II”

Схвалити проект Угоди про фінансування заходу «Програма підтримки енергоефективності в Україні – EE4U-II».

Уповноважити Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубка Геннадія Григоровича підписати зазначену Угоду.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

Інд. 55