Шановні відвідувачі! Сайт працює у тестовому режимі. Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну пошту teplo.org@kte.kmda.gov.ua.

Цього року Київтеплоенерго відремонтує понад тисячу будинкових приладів обліку тепла

Опубліковано 06.05.2020, 15:54

Київ розпочинає реалізацію цільової програми ремонту приладів обліку теплоенергії. Вона передбачає комплекс заходів із моніторингу стану вже існуючого обладнання, технічного обстеження, ремонту та повірки. Загалом комунальне підприємство «Київтеплоенерго», що забезпечує постачання 80% гарячої води та опалення в столиці, готуючись до наступного опалювального сезону, відремонтує 1074 одиниці обладнання. Про це заявив директор структурного підрозділу «Енергозбут» підприємства «Київтелпоенерго» Костянтин Лопатін.

«Київ за рівнем оснащеності будинковими приладами обліку тепла посідає одне з перших місць серед міст-мільйонників. Після затвердження розміру внесків за обслуговування лічильників для кожної будівлі ми ініціювали розробку цільової програми. На основі наявних даних моніторингу технічного стану приладів обліку визначили перелік лічильників, які на сьогодні потребують першочергового ремонту. Це 1074 лічильники в зоні обслуговування Київтеплоенерго та Єврореконструкції, роботу яких планується відновити до початку наступного опалювального сезону. На сьогодні в ході підготовки до зими ми вже полагодили 270 приладів, — зазначив Костянтин Лопатін, директор структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго». — Якщо під час діагностики виявлені пошкодження лічильника, він буде відремонтований. Якщо він не підлягає ремонту, буде проведена заміна у порядку, визначеним чинним законодавством, — за кошти будинку. Ремонтні роботи проводять як спеціалісти Київтеплоенерго, так і виробники приладів (залежно від типу та складності пошкодження). В межах програми також передбачена позачергова метрологічна повірка лічильника після ремонту».

Нагадаємо, в Києві близько 90% столичних багатоповерхівок забезпечені будинковим обліком, що в свою чергу є запорукою прозорих нарахувань за тепло. Фінансування робіт із технічного обслуговування здійснюється за рахунок внесків, передбачених Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 № 2119-VIII. У платіжках киян внески за обслуговування будинкових приладів обліку вперше з’явилися в квітні за перший квартал 2020 року.

Слід зазначити, у зв’язку із законодавчими змінами у системи тарифоутворення, витрати на обслуговування (ремонт і повірка) будинкових приладів обліку відтепер включені до абонентських внесків, які в рахунках за послуги зазначені окремим рядком. Розмір внесків окремо для кожної будівлі затверджений розпорядженням КМДА від 24.12.2019 № 2244. Переглянути інформацію щодо вартості обслуговування теплолічильників по кожному будинку у Києві можна на сайті Київтеплоенерго за посиланням: https://kte.kmda.gov.ua/tarufu/. Внески за обслуговування лічильників кияни сплачують щокварталу.

Звертаємо увагу клієнтів: збереження будинкових приладів обліку — це зона відповідальності в першу чергу мешканців столичних будинків. Лише впродовж минулого року в Києві було знівечено та викрадено 28 лічильників, вартістю близько 60 тис. грн кожен. А 22 будинки в Києві вже оснастили підвальні приміщення охоронною сигналізацією, що на сьогодні є найбільш надійним захистом лічильника від вандалів та злодіїв.


Перелік приладів обліку,  які знаходяться у зоні обслуговування КП «Київтеплоенерго» та  підлягають ремонту

Перелік приладів обліку,  які знаходяться у зоні обслуговування ТОВ "Євро-реконструкція" та  підлягають ремонту

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux