Друга черга гідравлічних випробувань тепломереж в Києві розпочнеться 19 травня
На другому етапі випробовуватимуть на міцність мережі частини Солом’янки, Шулявки, Теремків, Осокорків та центру Києва. Гаряче водопостачання близько 10% житлових будинків призупинять до 5 червня.
19 травня Київтеплоенерго розгорне випробування мереж зони теплопостачання ТЕЦ-5. Вони триватимуть близько двох тижнів — до 5 червня 2020 р. У зв’язку з цим гаряче водопостачання призупиниться для 1300 житлових будинків Солом’янки, Шулявки, Теремків, Осокорків та центру Києва.
Адреси будинків, де буде тимчасово відсутнє гаряче водопостачання через гідравлічні випробування мереж, розміщені на офіційному сайті Київтеплоенерго https://kte.kmda.gov.ua/gidravlichni-vyprobuvannya-za-adresamy. Найсвіжіші оновлення інформації — на Телеграм-каналі Київтеплоенерго https://t.me/kyivteploenergo.
Також інформація про терміни проведення гідравлічних випробувань в Києві розміщується на будинкових дошках оголошень та сайті Київтеплоенерго. Крім цього, клієнти можуть отримати її в Центральній диспетчерській з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону) або (044) 500-1557 (з мобільного).
Нагадуємо, проведення випробувань в міжопалювальний сезон є обов’язковими, згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, й дозволяють дослідити гідравлічну щільність та міцність мереж. А це, в свою чергу, дозволяє скоротити кількість аварійних відключень тепла взимку.
Цього року гідравлічні випробування тепломереж в Києві розпочалися пізніше, ніж зазвичай. Після послаблення обмежувальних заходів у столиці 12 травня випробування розпочалися на малих котельнях та ТЕЦ-6, які обслуговують Троєщину, Лісовий масив, Воскресенку, Оболонь, Мінський масив, Виноградар та Відрадний. Завершення першої черги випробувань очікується 25 травня. Станом на 18 травня Київтеплоенерго виявило 105 пошкоджень, з них на 54-х ділянках вже завершені ремонтні роботи.
Більше новин столичного енергокомплексу на Telegram-каналі Київтеплоенерго та Facebook.
Навіщо проводимо «гідравліку», як проводимо — у нашому відеороз’ясненні.