Шановні відвідувачі! Сайт працює у тестовому режимі. Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну пошту teplo.org@kte.kmda.gov.ua.

Програма «Тепла оселя»

Існує Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів.

З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє розроблена Держенергоефективності та запроваджена Урядова програма «теплих кредитів».

Програмою передбачено відшкодування з держбюджету у таких розмірах:

  • 20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн) на придбання негазових/неелектричних котлів для фізичних осіб;
  • 35% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн) на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб – власників приватних будинків;
  • 40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.

Якщо позичальником є фізична особа, яка отримує субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, то розмір відшкодування становитиме 35% як за напрямком придбання котлів, так і для інших енергоефективних заходів, але не більше 12 000 гривень.

Якщо в складі ОСББ є родини-отримувачі субсидії, таке ОСББ отримує відшкодування у середньозваженому розмірі між 40% і 70% – залежно від кількості квартир-субсидіантів.

Державна програма «Тепла оселя» – компенсуйте до 35% вартості металопластикових вікон

З жовтня 2014 року для фізичних осіб та ОСББ в Україні діє державна програма компенсації витрат на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів, в тому числі металопластикових вікон.

Уповноваженими на видачу «теплих» кредитів в рамках програми є 4 державні банки:

  • ПриватБанк;
  • Ощадбанк;
  • Укргазбанк;
  • Укрексімбанк.

Детальні роз’яснення за цим посиланням.